OYUNLAR » Nfinity Games» Point Blank

% 10 İndirimli En Ucuz Point Plank NG

Ürün Adı

OYUNDAKİ KARŞILIĞI

FİYATI

MTC BONUS

İŞLEM

5.000 NG
Point Blank 5.000 NG
4,6 TL5 TL
25
10.000 NG
Point Blank 10.000 NG
9,2 TL10 TL
50
26.250 NG (%5 Bonus)
Point Blank 26250 NG
23 TL25 TL
200
53.650 NG (%7.3 Bonus )
Point Blank 53650 NG
46 TL50 TL
250
110.000 NG (%10 Bonus)
Point Blank 110.000 NG
92 TL100 TL
500

 

Güvenli ve Ucuz Point Blank NG Kodu Satışı MTCGAME'de!

 

 

İçerik: Türkiye Point Blank NG Kodu, Ucuz NG Satış, NG Alma Yöntemleri, Point Blank NG Epin 2015 ve NG Satış Sitesi ve ucuz PB NG fiyatları...

 

 

Nfinity Games tarafından yayınlanan Türkiye'nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Point Blank'in oyun parası NG koduna MTCGAME mağazasından PayPal, kredi kartı, PTT, Havale-EFT, N Kolay, ininal Kart ve Mobil ile PPT dahil her ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz. Ayrıca NG almak için ödeme yönteminiz her ne olursa olsun NG fiyatları değişmez! Hatta üzerinde bir de MTCBonus kazanırsınız. Türkiye'nin en avantajlı Epin kodu satış sitesi MTCGAME'de satılan NG kodları en ucuz ve %100 güvenli bir şekide sizin olur. Kârlı alışverişini keyfini çıkarırsınız. Muhteşem indirimler, ucuz NG kodları ve de diğer oyunların Epinleri yalnızca MTCGAME kullanıcılarına özeldir! Hızlı teslimat ve %100 güvenli NG çekme - alışveriş noktası MTCGAME'den satın alacağınız her NG Epin kodu garantili olarak yükleme yaparsınız.

 

 

"Her ödeme seçeneğiyle Point Blank NG satın alabilir, %100 güvenli ve ucuz alışveriş yapmış olursunuz."

 

 

Ucuz Point Blank NG Satışı / Hatasız Kodlar

MTCGAME gerek yurt içi gerekse de uluslararası oyun yapım ve yayın şirketleriye yaptığı anlaşmalar neticesinde, Türkiye Epin kodu distribütörlüğü yapar. Oyunların kodları tıpkı Point Blank'in dükkan kodu NG gibi orijinaldir. Hata asla çıkmaz! İşte bu sebepten dolayı mağazamızda satılan NG kodlarını gönül rahatlıyla alabilirsiniz. NG satış siteleri içerisinde en ucuz fiyatlara sahip olan MTCGAME'de satışı yapılan NG'leri, dilerseniz de her ödeme seçeneğiyle alabilirsiniz. Güvenilir Point Blank NG satış sitesi MTCGAME'in size sunduğu avantajlar elbette ki sadece indirim değil. MTCBonus, özel günlere ve etkinlikliklere yönelik %50'ye varan büyük indirim, 1+1 ve de %100 güvenli satış seçenekleri avantajlar arasında gösterilebilir.

 

 

"PayPal Point Blank NG satın alma yöntemleri arasında yer alır."

 

 

%100 Güvenli NG Kodu – Point Blank Oyun Parası

NG çekme sitelerinde arasında Global ve yurt içi fark etmez, önemli bir konuma sahip olan MTCGAME'de ödediğiniz miktarın her zaman daha fazlasına sahip olursunuz. NG Epin kodları her daim ucuzdur ve %100 güvenlidir. Eğer bir NG satış sitesi size piyasanın çok ama çok altında veya üstünde; mesela 110.000 NG kodunu 50 TL'ye ya da 150 TL'ye satıyorsa, oradan hemen uzaklaşın. Çünkü o an ya dolandırılacaksınızdır ya da kaba tabirler de kazanıklanacaksınızdır. NG fiyatları oyuncuyu mağdur etmemek için serbest piyasa tarafından değil de Nfinity Games tarafından belirlenir, ardından da bu NG kodları MTCGAME gibi Epin şirketlerince satılır. Fakat toplu NG alımlarında indirim yapıldığı için fiyat bazen 3-5 aşağı olabilir. Ama bu demek değildir ki 100 liralık NG kodu 30-40 TL'ye satılsın! Fakat sizin içiniz rahat olsun. MTCGAME'de satılan NG kodları orijinaldirç Hataya yer olmaz!

 

 

"NG kodları orijinaldir. Ürün garantili olarak size sunulur."

 

 

Ucuz NG Fiyatları – Ucuz NG Satış Sitesi

AUG A3 serisi silahlar Kriss Kelpie veya Cheytac model silahlar... Point Blank'te gerek krediyle gerekse de NG ile silah ekipman ve özel eşya satın alabilirsiniz. Anca NG ile özel üretim silahları ve güç arttırıcılar sizin olur: Hızlı bomba çözme, ekstra bomba cebi, skinn silahlar ve de hızlı diriliş gibi özelliklerin satışı NG ile yapılır. Ödeme yöntemi her ne olursa olsun Point Blank NG fiyatları ucuzdur, yükseltilmez. Hatta daha da ucuzlatılarak satışa çıkarılır. Çünkü MTCGAME'de oyuncuların memnuniyeti önceliktir! Ucuz NG satış sitesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü hem NG fiyatkları ucuzdur hem de NG kodları %100 garantili bir şekilde satışa sunulur. Ayrıca NG çekme yöntemleri arasında PayPal'de bulunur.

 

 

"Silahlar hem NG ile hem de kredi ile satın alınabilir."

 

 

PB Silahlar - Ekipmanlar

Taarruz Tüfeği, AK-47 Ext, M4A1 Ext

MP9, Hızlı Silah Değiştirme, Rorshach Maskesi

AK OpMod Cgi SG 550 Exti F2000

K-201, G36C Ext, AUG A3, Vz 52, 870MCS

Hızlı Canlanma, Raging Bull Erzak Çantası

AK 52 Revoltian, M4A1 S, AUG eSports

P90, Mp5K Ext, Spectre, Mp7, K1, Ump45

Kurlun Geçirmez Yelek, Hollow Point Mermisi

Kriss SV, Kriss Kelpie, SS1-r5, Dual Micro Uzi

Dino Kafatası Maskesi, Famas Gold, Nitelikli Leopard

P90 MCD, Cheytac M200, Dragunov, PSG1

OA-93 ve Pierro Maskesi DEF4, P90 New Born

Kel-tex KSG 15 1D, Rengemaster 338

Scar L Recon, Desert Eagle Gold, D. Eagle ES

Ssg-69, L115A1, Winchester M70, VSK94

DSR-1, SVU, Aug A3 Gold, Spas-15 MSC

Cobra Beresi, C4 Hızlandırma Kiti, Famas G2 ES

M1887, Kel-tex KSG-15 L86 LSW, L86 LSW

MK.46, PPD, Güçlendirilmiş Kask, Bomba Cebi

 

 

"Point Blank NG ile satılan silahlar oyunda daha etkindir. Silahların tepmesi az, vuruş gücü fazla ve şarjörleri daha uzun solukludur."

 

 

Her Ödeme Yöntemiyle Point Blank NG Kodu Satın Al

MTCGAME'de dilediğiniz ödeme yöntemiyle NG alabilirsiniz. Bunların arasında dünyanın en güvenli E-Alışveriş yöntemi olarak gösterilen PayPal da bulunur. Tabii ama öncesinde PayPal hesabınızı MTCGAME'e hesabınıza bağlamanız lazım. Böylelikle, çift doğrulama neticesinde, NG satışı veya diğer oyunların Epin kodunu satın alırken ya da CD Key satışında hiçbir sorun yaşamaz, Hack olaylarından uzak durmuş olursunuz. Hesabınız MTCGAME'de güvende olur. Tıpkı havale ile NG kodu alırken ki gibi ne kadar harcama yaptığınızı bilirsiniz. Keza aynı durum N Kolay cihazlarından yaptığınız ödemeler veyahut ininal Kart ödemesi için de geçerlidir. Dilerseniz 2015 Point Blank NG kodu fiyatlarına göz atabilir, en ucuz NG satışının MTCGAME'de olduğunu doğrulayabilirsiniz.

 

 

Point Blank Karakterler

Red Bulls, D Fox, Viper Red

Tarantula, Rica, Hyde, Leopard

Acid Pool, Chou, Keen Eyes

 

 

"Point Blank karkaterleri NG ile satılır"

 

 

Point Blank Haritalar

Angkor Harabeleri, Anıt, AVM

Blow City, Break Down, Burning Hall

Crackdown, Çöl Fırtınası, Çö Kampı

Dino Breakdown, Dino Uptown

D-Squad, D-Squad, Eastern Road

Eğitim Kampı, Hangar, Hastane, Heli Spot

Kara Panter, Kuluçka, Kütüphane

Liman Porta, Luxville, M Station

Macchu Pichu, Midnight Zone, Midtown

Outpost, Red Rock, Safari, Saint Mansion

Sentry Base, Storm Tube, Şantitye, Uptown

 

 

 

"Ucuz NG kodu çekmek için orijinal NG satışı yapan mağazalara göz atın. Ardından da NG satan bütün siteleri karşılaştırın. En güncel ve en doğru 2015 NG fiyatalrının MTCGAME'de olduğunu göreceksiniz."

 

 

 

Neden En Ucuz NG Fiyatları MTCGAME'de?

Çünkü MTCGAME'de oyuncuların beklentileri önemsenir. Satış odaklı değil, oyuncu odaklı çalışıyoruz. Biliyoruz ki oyuncusuz bir oyun düşünülemez. FPS, RPG, TPS, RTS, Online veya Offline oyun türü hiç fark etmez, oyunun kalitesi her ne kadar iyi olursa olsun, eğer içinde oyuncu yoksa, onun da bir değeri de yoktur. MTCGAME olarak işte bu ilke ile hareket ediyoruz. En ucuz NG satışını işte bu sebepten ötürü gerçekleştiriyoruz. Kaliteyi en doğru fiyatlarla tescilledik.

 

 

 

"PB NG fiyatları genel itibariyle stabildir. Ama özel günlerde ve hafta sonlarında indirime girer ve de fiyatlar yükseltilmez!"

 

 

 

Point Blank NG Satın Almak için Ödeme Yöntemleri

1- Havale

2- ATM Kartsız İşlem

3- Kredi Kartı & Taksitli Satış

4- EFT

5- PayPal

6- ininal Kart

7- Mobil

8- N Kolay Makineleri

9- PTT ATM

 

 

Bankamatik Havalesi Point Blank NG – ATM PB NG

MTCGAME'in anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için de ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yok. Eğer para yatırma işlemlerinizi Ziraat Bankası veya Finansbank ATM'leri üzerinden yaparsanız herhangi bir kesintiyle karşılaşmazsınız. Daha sonrasında da ucuz Point Blank NG alabilir, oyun içerisinde de istediğiniz ekipmana; silaha, karaktere ve özel eşyaya sahip olabilirsiniz. NG çekmeden önce isterseniz öncesinde buradan MTCGAME banka hesap numaralarına buradan göz atın.

 

 

Havale ATM Point Blank NG – Kartsız İşlem

Ziraat Bankası ve Finansbank ATM'lerinden kartsız işlemle yine hiçbir para kesintisi olmadan bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Ayrıca PB NG çekmek için havale seçenekleri arasında; Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Halkbank ve Akbank da yer alır. Para yatırma işleminden sonra ödeme bildiriminde bulunursanız, ATM'den kartsız olarak yatırdığınız miktar MTC hesabınıza yansıtılır. Siz de bu bakiyeyle Point Blank NG satın alabilirsiniz. ATM'den kartsız nasıl para yatırılacağına dair ayrıntılara ulaşmak için tıklayın.

 

 

Kredi Kartı Point Blank NG – NG Fiyatları Ucuz ve Sabit

Türkiye'de geçerli her kredi kartıyla Point Blank NG alabilir, daha sonra da oyunun içinden istediğiniz silahlara sahip olabilirsiniz. Master veya Visa logo her kredi kartı ödeme yöntemi olarak MTCGAME'de kabul edilir. Siz de kredi kartınızı kullanarak NG kodu çekebilirsiniz. Ayrıca NG fiyatları ucuzluğundan ödün vermez, stabildir. Ve bunun yanında bir MTCBonusunuz da düşme/düşürülme olmaz. Kredi kartıyla yaptığınız ödemeler güvenli olduğu gibi aynı zamanda da fiyat farkı nedeni olamaz. IPARA üzerinden gerçekleştirdiğiniz ödemelerde de komisyon ücreti alınmaz! Bank Asya, Bonus Kart, World Card gibi kredi kartlarıyla taksitli alışveriş de yapabilirsiniz. Kredi kartıyla Point Blank NG detaylarına buradan bakın.

 

 

EFT Point Blank NG - PB NG Nasıl Alınır?

Farklı bankalar arasında gerçekleştirilen EFT ödemesiyle Point Blank NG Epin kodlarını MTCGAME'den satın alabilirsiniz. Ayrıca EFT ödemelerinde, Point Blank NG fiyatlarında da herhangi bir yükselme olmaz. Fakat bazı bankalar ödeme bildirimlerinde kesinti yapabilir. Ödemeleriniz 1 saat içerisinde MTC hesabınıza yansır, siz de bu bakiyeyle yatırdığınız tutar kadar NG satın alabilirsiniz. Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Citi Bank, Ingbank, Aktif Bank ve Bank Asya gibi bankalar üzerinde yaptığınız EFT ödemelerinde, ödeme yaptığınız banka tarafından komisyon alınır. EFT ödemesi ayrıntılarına buradan göz atın.

 

 

Mobil Point Blank NG – Cep Telefonu ile NG Alma

Kişisel faturalı cep telefonunuzla onay vererek hesabınıza bakiye yükler, NG epin kodu alırsınız. Yine belirtmeden olmaz, NG fiyatları gene aynıdır ve de değişmez. Sadec kodu alırken yapacağınız ödemeye Turkcell, Vodafone, Avea gibi operatörler ekstra ilave yapar. Cep telefonuyla Point Blank NG çekme detayları için tıklayın.

 

 

 

PayPal Point Blank NG / PayPal NG Kodu

Dünyada en çok kullanılan ödeme yöntemi PayPal, Epin kodu mağazaları arasında Türkiye'de ilk ve tek MTCGAME'de! PayPal Point Blank Ng satın alırken geçerli ödeme yöntemidir. Ucuz NG fiyatlarında yükselme olmaz, bir de üstüne çift kat güvenlik drecesinden yararlanırsınız. Çünkü hack girişimlerinin hem MTCGAME duvarını hem de PayPal güvenliğini geçmesi gerekir. Hal böyle olunca da her daim güvenli ve kesintisiz alışveriş yapılır. PayPal ile NG kodu almak NG kodu çekmek için detaylara buradan bakabilirsiniz.

 

 

PTT Point Blank NG Çekmek için Ödeme Yöntemleri Arasındadır

PTT ATM'lerinden yatırdığınız tutarda Point Blank NG satın alabilir, istediğiniz silahlara kavuşabilirsiniz. Ucuz NG satın almak için öncesinde size en yakın PTT ATM'sine gidin. Ardından da sitediğiniz miktarda para yatırın. MTCGAME'e giriş yapın ve ödeme bildirimi gönderin. Yaptığınız ödeme anında hesabınıza gözükecek ve siz de sonra NG kodu çekebileceksiniz. PTT vasıtasıyla gerçekleştirilen ödeme hızlı bir şekilde hesabınıza yansır. Ucuz ve de güvenli NG almak için PTT ödemesini kullanabilirsiniz. PTT NG Kodu detayları için tıklayın.

 

 

iNiNAL Kart Point Blank NG – iNiNAL NG ÇEKME

İninal Kart ödemesiyle MTCGAME'de NG satışı yapılır. Migros, PTT şubeleri ve Tansaş mağazalarından satın aldığınız ininal kart ile ucuz NG epin yükleyebilir, en kârlı alışverişin keyfini çıkarırsınız. Ayrıca ininal kart ödemeleri de tıpkı PayPal, havale ve kredi kartı ödemeleri gibi güvenlidir. NG fiyatlarına da ekstra bir tutar yansmımaz. Fakat ininal kart %5 komisyon uygulayabilir. Ininal NG Epin kodu için tıklayın.

 

 

N Kolay Point Blank NG Satın Al

MTCGAME hesabınıza N Kolay makinelerinden bakiye kodu satın satın alıp yükler, akabinde PB NG alırsınız. MTCGAME hesabınıza istediğiniz tutarda bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. NG çekiminde de sınır yoktur. Aktif Bank tarafından sunulan N Kolay cihazlarının kullanımı hem basit hem de güvenlidir. N Kolay'da da tıpkı havale yönteminde olduğu gibi manuel ödeme yaparsınız. Ödeme miktarı sizin belirlediğiniz tutarda olur. Hiçbir kesinti de yapılmaz. N Kolay Point Blank NG kodu almak için MTCGAME hesabınız için bakiye alır, bu bakiye kodunu hesabınıza giriş yapınca, Bakiye Yükle bölümünden - Prepaid / Cash'i seçerek yüklerseniz. Bakiye yüklemesi tamamlanınca da PB NG kodu alırsınız. N Kolay Point Blank NG almak için detaylara buradan göz atın.

 

1) pb.nfinitygames.com adresine gidiniz. Giriş yaptıktan sonra "NG YÜKLE" butonuna tıklayınız.


NfinityGames Point Blank NG Epin Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım 1.Adım


2) "NG'mi Yüklemek İstiyorum" butonuna tıklayınız.


NfinityGames Point Blank NG Epin Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım 2.Adım


3) "Ön Ödeme"  bölümünden "E-Pin" seçeneğini işaretleyiniz ve "Devam" butonuna tıklayınız.


NfinityGames Point Blank NG Epin Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım 3.Adım


4) MTCGAME'den aldığınız Epin kodunu girdikten sonra "Devam" butonuna tıklayınız.


NfinityGames Point Blank NG Epin Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım 4.Adım
 

 • 13.11.2015 17:34:04 c. murat

  Vallahi helal olsun piyasada sizin kadar guzvenilir ve hızlı bir site daha yok benden kazandığınız her kuruş helal olsun

 • 05.11.2015 12:27:39 Ç. Çankaya

  hızlı ve güvenilirlik için teşekkürler korka korka aldım ama hiç bir sorun çıkmadı herkese tavsiye ederim..

  05.11.2015 13:44 MTCGame

  MtcGame'den her zaman hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz

 • 25.10.2015 13:06:13 m. güldemir

  abim 200 TL yatırdı 235K ng geldi la süper :D

 • 25.10.2015 12:52:19 i. sancak

  abi çok iyi bir site

 • 01.09.2015 16:16:10 z. kılıç

  Çok güzel bir site ilgileniyorlar hemen tek diyeceğim arkdaşlar 1 saniye bile düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz arkadaşlar teşşekür ederim mtcgame ailesine.

 • 25.07.2015 11:47:48 C. Kuri

  Fiyatlar çok çok iyi 110 TL Çekicem Şimdi

 • 19.07.2015 16:50:47 A. YÜKSEL

  Süper bu indirimli hali devam ederse daha çok NG alırım.Süpersin MTC Game :)

 • 15.07.2015 09:57:50 s. magden

  En güvenilir Alım Satım sitesi MTCgame Teşşekür ederim tüm çalışanlarınıza .

 • 24.06.2015 20:59:07 D. Er

  NG Fiyatları çok iyi bu fiyatlarla en iyi site budur

 • 20.06.2015 12:25:49 M. Çakat

  Fiyatlar Böyle Kalmalı Bence Çünkü Çok İyi Fiyat Fiyatlarda oynama yapmayın